n1-v1-metrostyle-r2-x24
banner-yonca-sitesi

DEVAM EDEN PROJELER

Tümünü Gör

Diğer Hakkımızda

ASKON GAYRİMENKUL YAT. İNŞ. LTD. ŞTİ. Yükselen yapı yükselen toplum sloganı ile yola çıkmıştır. Köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

ASKON GAYRİMENKUL YAT. İNŞ. LTD. ŞTİ. tüm üretimlerinde daima; toplumun kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. 

ASKON GAYRİMENKUL YAT. İNŞ. LTD. ŞTİ. , konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle dünyada sadece kalitesi değil, güvenilirliğini de kanıtlamıştır. Mühendislik başarıları yurt içi ve yurt dışı bilimsel çevreler ve iş yaptığı kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni, yapmayı planladığı yeni projeleriyle dünyanın dört bir tarafına taşımayı planlayan ASKON GAYRİMENKUL YAT. İNŞ. LTD. ŞTİ.’ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

Diğer Hakkımızda
İster Yaşam, İster Yatırım. Size uygun projeleri sunalım.
Sizi Arayalım