MODA CENNET

/
MODA CENNET

MODA CENNET

‘’ ASKON’DAN BAŞLAYAN YENİ BİR MODA… CENNET MODA ‘’
SONUNDA MODA VARSA HERKES ONA SAHİP OLMAK İSTER
 
Banka yatırımı, altın, döviz veya hisse seneti yatırımlarına kıyaslandığında en güvenilir yatırımın gayrimenkul olduğu görülür. Bizde size geleceğiniz için garanti olabilecek, her zaman devresinde hep değerini arttıracak, kira getirisi olarak yüzünüzü güldürecek bir proje inşa ediyoruz.
 
Ana arterlere yakınlığı ile, kültür merkezlerinin yanı başında olmasından dolayı, toplu taşıma araçlarının hemen yanında olması, kısacası şehrin tam merkezi diyebileceğimiz konumuyla vazgeçilmez bir yaşam alanı. İnsan burada yaşamak ister. Kaçırılmayacak ve ele geçirmenin zor olacağı bir yatırım.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ: 850 mt ‘’ KORU FLORYA AVM ‘’
HASTANE: 650 mt. ‘’ DOĞAN HASTANESİ ‘’
SAĞLIK OCAĞI: 180 mt
MARKET: HEMEN ÖNÜ
SEMT PAZARI: HEMEN ÖNÜ
İTFAİYE: 380 mt.
ECZANE: HEMEN ÖNÜ
SPOR ALANI: 10 MT
KÜLTÜR MERKEZİ: 250 MT
CAMİ: 200 MT
POLİS MERKEZİ: 500 MT
AREL ÜNİVERSİTESİ: 2 KM
AYDIN ÜNİVERSİTESİ: 1.5 KM
KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ: 6 KM
İST.SABAHATTİN ZAİM ÜNİV: 6.2 KM
LİSE: 300 MT
İLKÖĞRETİM: 300 MT
ÖZEL KOLEJLER: DOĞA KOLEJİ, UĞUR KOLEJİ, FLORYA KOLEJİ, FİNAL KOLEJİ v.s ARACA KAPALI CADDE (HÜRRİYET CADDESİ): HEMEN ÖNÜ
BANKALAR: HEMEN ÖNÜ
Her alanın en verimli kullanıldığı bir proje ‘’ cennet moda’ nın her bir yeri değerlidir ‘’
Cennet moda’da şehrin merkezinde yaşamanın zevkini yaşayacaksınız, Kültür tesislerine yakınlığı size hep bir keyif verecek,Florya ormanına komşusunuz
 
‘’ Cennet moda size aracınızı unutturacak ‘’
 
Bir pazar sabahı güzel bir kahvaltıdan sonra yürüme florya ormanına gidip temiz havada ailecek eğlendikten sonra, dönüşte pazar alışverişini tamamlayıp, hemen yakınınızda ki kültür merkezindeki tiyatro gösterisine yine yürüyerek gitmek istemez misiniz?
 
Yada bir pazar sabahı küçükçekece sahilde güzel bir kahvaltıdan sonra haftalık alıverişleriniz için cadde dükkanlarına uğramak daha sonrasında koru florya avm de akşam yemeği yemek istemez misiniz? Ve bunları aracınızı kullanmadan yapacaksınız.

Proje Adı
Adınız Soyadınız
Telefon (+90 555 55 55)
E-Mail Adresiniz
Mesajınız